logo
18 Eylül 2019 Çarşamba 12:14:25
basketbol
12:10Barracuda (Black) - Atom (White)Canlı
futbol
12:04Lokomotiv (Amatörler) - Spartak (Amatörler)Canlı
basketbol
12:00Blackwater Elite - Chiba JetsCanlı
futbol
11:58Borussia (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
futbol
11:45Chulalongkorn Üniversitesi - Rajamangala University RattanakosinCanlı
tenis
11:45Kelly/Klein - Court/CrnokrakCanlı
diğer
11:42Grandmaster - VoiteliCanlı
futbol
11:34Barcelona team - Chelsea teamCanlı
diğer
11:30Çek Cumhuriyeti (Amatörler) - Finlandiya (Amatörler)Canlı
futbol
11:30PS Barito Putera - Bhayangkara UnitedCanlı
futbol
11:30Persis Solo F.C. - MaduraCanlı
futbol
11:30Persita Tangerang - Persiraja AcehCanlı
basketbol
11:30Pasig Sta. Lucia Realtors - General Santos WarriorsCanlı
basketbol
11:30FEU Tamaraws - De La Salle Green ArchersCanlı
futbol
11:15Persebaya Surabaya U20 - Bhayangkara U20Canlı
futbol
11:15Pusamania Borneo F.C. - Madura UnitedCanlı
diğer
11:00Sakhalinskie Akuly - Russkie VityaziCanlı
futbol
11:00Persip Pekalongan - Persebi BoyolaliCanlı
basketbol
11:00Sangmyung Üniversitesi - Kyung Hee ÜniversitesiCanlı
basketbol
11:00Myongji Üniversitesi - Konkuk ÜniversitesiCanlı
basketbol
11:00Avustralya NBL - Hitech Bangkok CityCanlı
tenis
11:00Kozaki/Hondo - Wang/LuCanlı
futbol
10:45Mendiola FC 1991 - Stallion LagunaCanlı
futbol
10:45Tayvan Üniversitesi - Makao ÜniversitesiCanlı
futbol
10:29Bangladesh boys club - Mohakhali ekadashCanlı
futbol
10:15Kaya F.C. - Ceres F.C.Canlı
diğer
10:00Taifun - Kapitan StupinoCanlı
tenis
12:15Petru-Alexandru Luncanu - Dominik Nazaruk
diğer
12:30KIA Tigers - Lotte Giants
diğer
12:30Samsung Lions - LG Twins
diğer
12:30SK Wyverns - NC Dinos
diğer
12:30Kuzbass Kemerovo - NOWA
futbol
12:30Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers
futbol
12:30Brisbane Strikers - Moreland Zebras
tenis
12:30Gregoire Jacq - Tobias Simon
tenis
12:30Laurent Lokoli - Attila Balázs
tenis
12:30Maxime Chazal - Elliot Benchetrit
tenis
12:30Viktor Galovic - Federico Gaio
tenis
12:30Pierre Delage - Bart Van Den Berg
tenis
12:30Antoine Bellier - Niels Lootsma
tenis
12:30Taro Daniel - Daniel Munoz-De La Nava
tenis
12:30Martina Di Giuseppe - Natalia Vikhlyantseva
tenis
12:30Nina Stojanovic - Shuai Peng
tenis
12:30Eleonora Molinaro - Rebecca Sramkova
tenis
12:30Melanie Klaffner - Dea Herdzelas
tenis
12:30Romy Koelzer - Monika Kilnarova
tenis
12:30Draginja Vukovic - Silvia Njiric
tenis
12:30Edoardo Lavagno - Roman Blokhin
tenis
12:30Simon Beaupain - Luca Tomasetto
tenis
12:30Alexander Weis - Dennis Uspensky
tenis
12:30Christian Samuelsson - Florian Lakat
tenis
12:30Benjamin Dhoe - Carlos Gimeno Valero
tenis
12:30Carlos Sanchez Jover - Xavier Gabarro
tenis
12:30Pablo Llamas Ruiz - Matthew Mendez
tenis
12:30Nuria Parrizas-Diaz - Sarah-Rebecca Sekulic
tenis
12:30Anna-Lena Friedsam - Grace Piper
tenis
12:30Emma Raducanu - Leonie Kung
tenis
12:30Pemra Özgen - Susan Bandecchi
tenis
12:30Jose Francisco Vidal Azorín - Victor Ernaelsteen
tenis
12:31Artem Oganesyan - Patric Prinoth
tenis
12:45Kalashnikova/Kovinic - Wang/Pigossi
diğer
13:00Tarkhan Sterlitamak - VC Neftyanik
futbol
13:00Kashima Antlers - Guangzhou Evergrande F.C.
futbol
13:00Sagan Tosu - Cerezo Osaka
futbol
13:00Vissel Kobe - Kawasaki Frontale
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Vegalta Sendai
futbol
13:00Júbilo Iwata - Shimizu S-Pulse
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita
futbol
13:00Daejeon Korail FC - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Hwaseong FC - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Sunndal - Kråkerøy IL
futbol
13:00FC Chertanovo Moskova U17 - Master-Saturn U17
futbol
13:00Ventforet Kofu - Hosei University
futbol
13:00FC Shakhtar Donetsk U19 - Manchester City U19
futbol
13:00Vihiga Bullets - Modern Coast Rangers
futbol
13:00Vihiga United - Muranga Seal
futbol
13:00Kibera Black Stars - Administration Police
futbol
13:00Ferencvárosi TC U19 - Debreceni U19
futbol
13:00Nangkiew Irat - Rintih
tenis
13:00Renta Tokuda - Jason Jung
tenis
13:00Stosur/Zhang - Christian/Fichman
tenis
13:00João Sousa - Jozef Kovalik
tenis
13:00Pedro Sousa - Petr Nouza
tenis
13:00Marius Copil - Gilles Simon
tenis
13:00Berrettini/Bolelli - Jebawy/Oswald
tenis
13:00Martina Colmegna - Anna Ustinoff
tenis
13:00Aziz Dougaz - Mikalai Haliak
tenis
13:00Matvey Khomentovskiy - Gleb Blekher
tenis
13:00Leonid Sheyngezikht - Vladislav Sveridenko
tenis
13:00Igor Shrolik - Li-Wie Tan
tenis
13:00Alexandr Binda - Cing-Yang Meng
tenis
13:00Alexey Zakharov - Max Houkes
tenis
13:00Andrea Petkovic - Shuai Zhang
tenis
13:00Yukina Saigo - Ida Jarlskog
tenis
13:00Maria Timofeeva - Joanne Zuger
tenis
13:00Cengiz Aksu - Denis Klok
tenis
13:00Michael Vrbensky - Adil Kalyanpur
tenis
13:00Tomas Liska - Moritz Thiem
tenis
13:00Carlo Alberto Fossati - Kai Wehnelt
tenis
13:00Siegemund/Peng - Perez/Santamaria
tenis
13:00Likhitha Kalava - Alice Amendola
tenis
13:00Louise Brunskog - Chiraz Bechri
tenis
13:00Marco Miceli - Matthias Wunner
tenis
13:00Ana Sofia Sanchez - Gabriela Nicole Tatarus
tenis
13:00Irina Fetecau - Melanie Stokke
tenis
13:00Bolt/Grills - Myneni/Nedunchezhiyan
tenis
13:00Federica Arcidiacono - Conny Perrin
tenis
13:00Mohamed Nazim Makhlouf - Moez Echargui
tenis
13:00Arcangioli/Husaric - Zakarlyuk/Romeo
tenis
13:00Varillas/Ornago - O'Connell/Petrovic
tenis
13:15Matvey Minin - Timur Khabibulin
futbol
13:30FC Anyang - Suwon FC
futbol
13:30Gwangju FC - Bucheon FC 1995
futbol
13:30Kitchee SC II - Lee Man II
futbol
13:30Hong Kong Rangers II - Woofoo Tai Po II
basketbol
13:30Zamboanga Family`s Brand Sardines - Cebu City Sharks
tenis
13:30Naoki Tajima - Oskar Antinheimo
tenis
13:30Tim Van Der Horst - Kuzey Çekirge
tenis
13:30Cem Ilkel - Luca Vanni
tenis
13:30Mirza Basic - Karol Drzewiecki
tenis
13:30Anjana Suresh - Angeles Moreno Barranquero
tenis
13:30Jeremy Schifris - Patrik Niklas-Salminen
tenis
13:30Wojcik/Jandric - Vidak/Kekez
tenis
13:30Anoushka Wooller - Claudia Hoste Ferrer
tenis
13:30Sergei Pogosian - Tom Hands
tenis
13:30Egor Noskin - Roni Rikkonen
tenis
13:30George Botezan - Jonas Trinker
tenis
13:30Juan Ignacio Galarza - Calin Manda
tenis
13:30Angela Fita Boluda - Diana Maria Mihail
diğer
14:00Remo U19 - Flamengo U19
diğer
14:00Gazprom Transgas Stavropol - Yenisei Krasnoyarsk
futbol
14:00Ansan Police FC - Ansan Greeners
futbol
14:00Al-Karkh SC - Al-Sinaat Al-Kahrabaiya
futbol
14:00Naft Al-Wasat - Al Diwaniyah
futbol
14:00Istaravshan Ura-Tyube - CSKA Pomir Duşanbe
futbol
14:00Kuktosh - Khujand
futbol
14:00Regar-TadAZ Tursunzoda - Pandjsher
futbol
14:001. FC Slovácko U19 - FC Hradec Králové U19
futbol
14:00Visakha - Boeung Ket
basketbol
14:00Liaoning Dinosaurs - Niigata Albirex BB
tenis
14:00Begemann/Mergea - A. Behar/Golubev
tenis
14:00Maheu/Roger-Vasselin - Lamasine/Tsonga
tenis
14:00Alejandro Davidovich Fokina - Jeremy Jahn
tenis
14:00Elina Svitolina - Marie Bouzkova
tenis
14:00Mandy Minella - Eva Guerrero Alvarez
tenis
14:00Tereza Mrdeza - Stephanie Wagner
tenis
14:00Lamis Alhussein Abdel Aziz - Anna Makhorkina
tenis
14:00Anastasia Detiuc - Mariam Dalakishvili
tenis
14:00Nika Radisic - Valentini Grammatikopoulou
tenis
14:00Skamlova/Haas - Lamens/Melnikova
tenis
14:00Accrington Stanley - Daniel Michalski
tenis
14:00Mattia Frinzi - Giovanni Calvano
tenis
14:00Ema Vasic - Dona Abo Habaga
tenis
14:00Laura Mair - Barbora Matusova
tenis
14:00Dominique Karrega - Sathwika Sama
tenis
14:00Sergio Gutierrez-Ferrol - Ismael Carrero
tenis
14:00Daniel Dutra da Silva - Benjamin Winter Lopez
tenis
14:00Aya El Sayed - Hala Fouad
tenis
14:00Anastasia Piangerelli - Bojana Marinkovic
tenis
14:00Myrtille Georges - Vivian Heisen
tenis
14:00Julie Gervais - Joanna Garland
tenis
14:00Maria Sanchez - Jodie Anna Burrage
tenis
14:00Indy De Vroome - Laura Ioana Paar
diğer
14:30Hong Kong - Kuveyt
diğer
14:30Tayland - Endonezya
futbol
14:30Persib Bandung - Semen Padang F.C.
futbol
14:30Atrak Bojnourd - Kheybar Khorramabad
futbol
14:30Naft Gachsaran F.C. - Shohada Babolsar
futbol
14:30Kaspian Qazvin - Shahrdari Hamedan
tenis
14:30Ng/Zheng - Duan/Yang
tenis
14:30Karlovskiy/Rublev - Baena/Molteni
tenis
14:30Millman/Puodziunas - Watanuki/Matsui
tenis
14:30Jianu/Izquierdo - Doumbia/Reboul
tenis
14:30Alexey Vatutin - Marton Fucsovics
tenis
14:30Zdenek Kolar - Dmitry Popko
tenis
14:30Pedro Martinez Portero - Jelle Sels
tenis
14:30Pauline Parmentier - Tessah Andrianjafitrimo
tenis
14:30Cristina-Andreea Mitu - Gaia Sanesi
tenis
14:30Yannick Mertens - Harry David Meehan
tenis
14:30Dorka Drahota Szabo - Miriam Bianca Bulgaru
tenis
14:30Panna Udvardy - Andreea Prisacariu
tenis
14:30Vanlangendonck/Rittberger - Sezer/Anil
tenis
14:30Wang/Hsu - Lopez-Perez/Fruttero
tenis
14:30Linus Frost - Gianni Mina
tenis
14:30Jonathan Eysseric - Yanais Laurent
futbol
14:45Albirex Niigata Singapore - Balestier Khalsa FC
futbol
14:45Home United FC - Courts Young Lions
futbol
14:45Geylang International - Warriors Singapore
futbol
14:45Mes Novin Kerman - Shahrdari Astara
diğer
15:00Portekiz - Romanya
diğer
15:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
diğer
15:00Iskra Odintsovo - MGTU
diğer
15:00Magnitka-Üniversite - Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg
diğer
15:00Dynamo Chelyabinsk - Yugra-Samotlor
futbol
15:00Telavi - FC Shukura Kobuleti
futbol
15:00Spartaki-Tskhinvali - FC Guria Lanchkhuti
futbol
15:00Shevardeni-1906 Tbilisi - FC Zugdidi
futbol
15:00FC Spartak Moskova U17 - FC Rubin Kazan U17
futbol
15:00Ratchaburi F.C. - Buriram United F.C.
futbol
15:00Yury Konoplev academy U17 - FC Dynamo Moskova U17
futbol
15:00Bangkok United F.C. - Port FC
futbol
15:00Atlético Madrid U19 - Juventus F.C. U19
futbol
15:00Olympiacos F.C. U19 - Tottenham Hotspur U19
futbol
15:00Bayer 04 Leverkusen U19 - Lokomotiv Moskova U19
futbol
15:00Honved U19 - MTK Budapest U19
futbol
15:00Shabana - St. Josephs Youth
futbol
15:00Migori - Northern Wanderers
futbol
15:00Nairobi Stima - Ushuru F.C.
futbol
15:00Talanta - Coast Stima
futbol
15:00Bandari F.C. - Zoo Kericho
futbol
15:00Bidco United - Nairobi City Stars
futbol
15:00Fortune Sacco - APS Bomet
futbol
15:00ŠK Slovan Bratislava U19 - Spartak Trnava U19
futbol
15:00CA San Miguel II - Colegiales II
futbol
15:00Talleres de Remedios de Escalada II - Club Social y Deportivo Tristán Suárez II
futbol
15:00High Quality United - Ugyen Academy F.C.
futbol
15:00Pellana - Ialyssos
futbol
15:00Chooka Talesh - Shahrdari Bam
futbol
15:00R&F - Southern District RSA
tenis
15:00Ugo Humbert - Yannick Maden
tenis
15:00Yanki Erel - Roni Mikael Hietaranta
tenis
15:00Simon Yitbarek - Lucas Catarina
tenis
15:00Viktor Durasovic - John-Patrick Smith
tenis
15:00Stefano Napolitano - Markus Eriksson
tenis
15:00Ruben Bemelmans - Antoine Escoffier
tenis
15:00Amanda Carreras - Lucrezia Stefanini
tenis
15:00Valentyna Ivakhnenko - Ganna Poznikhirenko
tenis
15:00Julia Payola - Jessica Pieri
tenis
15:00Richel Hogenkamp - Estelle Cascino
tenis
15:00Chloe Compson - Julyette Maria Josephine Steur
tenis
15:00Antoniuk/Ayari - Viglianisi/Sposetti
tenis
15:00Camilla Rosatello - Tatiana Pieri
tenis
15:00Guy Orly Iradukunda - Francesco Liucci
tenis
15:00Thomas Laurent - Amaury Delmas
tenis
15:00Melina Ferrero - Juana Larranaga
tenis
15:00Fausto Tabacco - Hichem Yasri
tenis
15:00Andrea Picchione - Elmar Ejupovic
tenis
15:00Melisa Morales - Jazmin Ortenzi
tenis
15:00Mell Elizabeth Reasco Gonzalez - Alija Merdeeva
tenis
15:00De Jong/Nijboer - Zharyn/Chepik
tenis
15:00Henri Squire - Majed Kilani
tenis
15:00Brittany Collens - Chelsea Vanhoutte
tenis
15:00Tomas Farjat - Bastian Malla
tenis
15:00Genaro Alberto Olivieri - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
tenis
15:00Satral/Stanek - Damas/Lopez Montagud
tenis
15:00Martin Tiffon/Marti Pujolras - Arias/Pena Lopez
tenis
15:00Sormunen/Tiainen - Parko/Suvi
futbol
15:15Brunei DPMM FC - Tampines Rovers FC
futbol
15:15Noah Yerevan - Shirak F.C.
diğer
15:30Fluminense, 19 yaş altı - Olimpiko U19
futbol
15:30Yuen Long II - Eastern Sports Club II
futbol
15:30Ihud Bnei Kfar Kara - Maccabi Bnei Raina
futbol
15:30Foolad Novin F.C. - Milad Mehr
futbol
15:30Shahrdari Mahshahr - Melli Hafari
futbol
15:30Pegasus II - Happy Valley AA II
basketbol
15:30Manila Stars - Navotas Uni-Pak Sardines
tenis
15:30Roca Batalla/Esteve Lobato - Arnaboldi/Arnaboldi
tenis
15:30Anna Blinkova - Aleksandra Krunic
tenis
15:30Ekaterine Gorgodze - Cristina Bucsa
tenis
15:30Lucie Wargnier - Varvara Gracheva
tenis
15:30Adrian Exposito - Mauro De Maio
tenis
15:30Chiara Bordo - Saumya Vig
tenis
15:30Minami Akiyama - Yasmina El Sayed
tenis
15:30Sherif Makhlouf - Lenny Hampel
tenis
15:30Gloria Ceschi - Zoziya Kardava
tenis
15:30Federica Prati - Adesuwa Osabuohien
tenis
15:30Zverev/Simon - Lindstedt/Struff
tenis
15:30Dhruv Sunish - Tomas Lipovsek Puches
tenis
15:30Brancaccio/Dalla Valle - Margaroli/Shamasdin
tenis
15:30Margarita Lazareva - Sem Wensveen
futbol
15:45Baghdad - Al-Quwa Al-Jawiya
diğer
16:00VC Vladimir - Grozny
futbol
16:00Tromsdalen UIL - Sandnes Ulf
futbol
16:00FC Strogino Moskova U17 - PFC CSKA Moskova U17
futbol
16:00SC Freiburg II - FSV Frankfurt
futbol
16:00Harare City F.C. - CAPS United F.C.
futbol
16:00Yadah - Bulawayo Chiefs
futbol
16:00GNK Dinamo Zagreb U19 - Atalanta Bergamo U19
futbol
16:00Club Brugge K.V. U19 - Galatasaray S.K. U19
futbol
16:00Mbeya City FC - Young Africans S.C.
futbol
16:00Polisi Tanzania - Azam FC
futbol
16:00Polis Di-Raja Malezya FA - Melaka United
futbol
16:00Sabah FA - Perak
futbol
16:00Felda United F.C. - Selangor FA
futbol
16:00Penang FA - Pahang FA
futbol
16:00Acassuso II - CSyD Flandria II
futbol
16:00FC Bukovyna Chernivtsi - Chaika Petropavlovskaya Borshgovka
futbol
16:00FC Dinaz Vishgorod - Niva Vinnitsa
futbol
16:00VPK-Agro Magdalinovka - FC Chornomorets Odesa II
futbol
16:00Veria - Diagoras F.C.
futbol
16:00Iranjavan F.C. - Sardar Bukan
futbol
16:00Audace Cerignola - Casarano Calcio
basketbol
16:00SA Stratoniou - Pas Giannina
basketbol
16:00Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shenzhen Aviators
tenis
16:00Salvatore Caruso - Thomas Fabbiano
tenis
16:00Mikhail Kukushkin - Damir Dzumhur
tenis
16:00Audrey Albie - Jessika Ponchet
tenis
16:00Kulikova/Levashova - Doroshina/Serban
tenis
16:00Anne-Sophie Morandais - Salma Loudili
tenis
16:00Carlota Martinez Cirez - Darya Krasnova
tenis
16:00Bogdan Ionut Apostol - Maxence Broville
tenis
16:00Kopriva/Pospisil - Coria/Zapata Miralles
tenis
16:00Benoit/Simion - Oz/Pirazhenka
tenis
16:00Vlad Andrei Dancu - Doru Junior Borsan
tenis
16:00Bellier/Tchoutakian - Rosenkranz/Simon
tenis
16:00Taylor/Taylor - Bergevi/Lakat
futbol
16:30OFK Grbalj - OFK Titograd
futbol
16:30FK Bokelj - Otrant
futbol
16:30FK Dečić - Jezero Plav
futbol
16:30FK Lovćen - Ibar Rozaje
futbol
16:30FK Mornar - Arsenal Tivat
futbol
16:30Kampala Capital City Authority FC - Uganda Revenue Authority SC
futbol
16:30Kyetume - Proline FC
futbol
16:30FK Shkupi - FK Vardar
futbol
16:30FK Rabotnički - FK Makedonija Gjorče Petrov
futbol
16:30FK Renova - FK Shkëndija
futbol
16:30FK Sileks - FK Borec
futbol
16:30Struga Trim & Lum - Academy Pandev
futbol
16:30NK Triglav Kranj - ND Mura 05
futbol
16:30NK Brda - NK Domžale
futbol
16:30OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad
futbol
16:30FK Kom Podgorica - Rudar Pljevlja
futbol
16:30FK Zeta - Mladost Lješkopolje
futbol
16:30Ararat - Ermenistan - FC Ararat Yerevan
futbol
16:30Penarol II - Defensor Sporting II
futbol
16:30FC Krystal Kherson - Nikopol
futbol
16:30FC Real Pharma Ovidiopol - Avanhard Kramatorsk II
basketbol
16:30PBC Lokomotiv Kuban - Darüşşafaka S.K.
tenis
16:30Gian Marco Moroni - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
16:30Julieta Estable - Paula Corbalan
tenis
16:30Antoine Hoang - Gregoire Barrere
tenis
16:30Johannes Haerteis - Tobias Kamke
tenis
16:30Deborah Chiesa - Camilla Scala
tenis
16:30Marina Bassols Ribera - Federica Di Sarra
tenis
16:30Kathinka Von Deichmann - Federica Bilardo
tenis
16:30Popescu/Echeverria Alam - Nieuwboer/Audenaert
tenis
16:30Shuo Feng - Claire Liu
tenis
16:30Koevermans/Chehoudi - Danilchenko/Dimitrova
tenis
16:30Alessandro Ingarao - Gianluca Di Nicola
tenis
16:30Thaisa Grana Pedretti - Julia Riera
tenis
16:30Stefano Reitano - Davide Galoppini
tenis
16:30Marco Bortolotti - Clement Tabur
tenis
16:30Ivania Martinich - Maria Lourdes Carle
tenis
16:30Maria Del Rosario Vazquez - Raphaelle Lacasse
tenis
16:30Arguello/Galdos - Vervoort/Sousa
tenis
16:30Pitak/Pitak - Gervais/Georges
tenis
16:30Arbuthnott/Appleton - Gray/Taylor
tenis
16:30Bandecchi/Parrizas-Diaz - Heisen/K. Hobgarski
tenis
16:30Christie/Sanchez - Van Nguyen/Sekulic
tenis
16:30Gabriel Alejandro Hidalgo - Enrique Bogo
tenis
16:30Federico Moreno - Gonzalo Villanueva
tenis
16:30Guttau/Von Massow - Volpi/Monzon
tenis
16:30Gomez/Ore - Salmeron/Serrano
tenis
16:30Alejo Vilaro - Juan Bautista Torres
tenis
16:30Martin Cuevas - Luciano Carraro
tenis
16:31Glvac/Johansson - Kiyamov/Chekhov
diğer
17:00İran - Hindistan
diğer
17:00Avustralya - Çin
diğer
17:00Ukrayna - Estonya
diğer
17:00Minas U19 - Botafogo U19
futbol
17:00OSK Trencianske Stankovce - AFC Nove Mesto nad Vahom
futbol
17:00FC Krasnodar U17 - FC Lokomotiv Moskova U17
futbol
17:00Békéscsaba 1912 Előre SE - Szombathelyi Haladás
futbol
17:00Budaörsi SC - Szeged 2011
futbol
17:00Kazincbarcikai SC - Dunakanyar-Vác FC
futbol
17:00Dorogi FC - BFC Siófok
futbol
17:00Soroksár SC - Gyirmot Sportegyesulet
futbol
17:00Tiszakecske - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
17:00Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork
futbol
17:00FC Bayern Munich U19 - FK Crvena Zvezda U19
futbol
17:00Paris Saint-Germain F.C. U19 - Real Madrid C.F. U19
futbol
17:00Celta De Vigo II - UD Melilla
futbol
17:00Novohrad Lucenec - KFC Komarno
futbol
17:00NK Dubrava - NK Rudeš
futbol
17:00FC Hirnyk Krivoy Rog - SC Tavriya Simferopol
futbol
17:00Mykolaiv II - Alliance Lipova Dolina
futbol
17:00Polissya Zhytomyr - Veres Rivne
futbol
17:00Kalush - Podolye Khmelnitsky
futbol
17:00Sportivo Italiano II - General Lamadrid II
basketbol
17:00Aris Leeuwarden - Eisbären Bremerhaven
basketbol
17:00Al Najma - Samaheej
basketbol
17:00Papagou - Panerythraikos
basketbol
17:00Farsala - AS Evropi Pefkohoriou
basketbol
17:00Ionikos Nea Filadelfeia - Ase Doukas Athens
basketbol
17:00Panelefsiniakos B.C. - KAO Melission
basketbol
17:00APS Aspis Xanthis - Mahites Doxa Pefkon
basketbol
17:00Esperos Kallitheas - Amarousiou
basketbol
17:00AS Lokros Atalantis - Mandraikos
basketbol
17:00P.A.O.K. B.C. - Ionikos Nikeas
tenis
17:00Roberto Cid Subervi - Alexander Ritschard
tenis
17:00Copil/Humbert - Arends/Pel
tenis
17:00Daniela Seguel - Aliona Bolsova Zadoinova
tenis
17:00Michael Mmoh - Edan Leshem
tenis
17:00Benjamin Sigouin - Renzo Olivo
tenis
17:00Roberto Ortega-Olmedo - Botic Van De Zandschulp
tenis
17:00Vega Hernandez/Romboli - Gaio/Pellegrino
tenis
17:00Andreea Amalia Rosca - Anda Ghinga
tenis
17:00Matt Mcbride - Cristian Rodríguez
futbol
17:30NK Kamen Ivanbegovina - NK Junak Sinj
futbol
17:30Primorac Biograd na Moru - NK Neretvanac Opuzen
futbol
17:30FC Koper - NK Maribor
futbol
17:30Olimpic Sarajevo - Radnik Hadzici
futbol
17:30HNK Orašje - FK Borac Banja Luka
futbol
17:30Kozara Gradiska - FK Sloboda Tuzla
futbol
17:30NK Sloga Ljubuški - FK Sarajevo
futbol
17:30FK Budućnost Banovići - NK Široki Brijeg
futbol
17:30NK Jedinstvo Bihać - FK Mladost Doboj Kakanj
futbol
17:30NK GOŠK Gabela - FK Radnik Bijeljina
futbol
17:30FK Rudar Prijedor - FK Slavija
futbol
17:30NK Bratstvo Gracanica - FK Velež Mostar
futbol
17:30FK Krupa na Vrbasu - Tuzla City
futbol
17:30Modrica - Zvijezda 09
futbol
17:30Tekstilac - FK Željezničar Sarajevo
futbol
17:30NK Zvijezda Gradačac - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
17:30FK Rudar Kakanj - NK Čelik Zenica
futbol
17:30BSK Bijelo Brdo - NK Sesvete
futbol
17:30NK Dugopolje - HNK Hajduk Split II
futbol
17:30Kustosja - Orijent
futbol
17:30NK Croatia Zmijavc - Osijek II
basketbol
17:30Banvit B.K. - Beşiktaş
tenis
17:30Nielsen/Puetz - Travaglia/Fucsovics
tenis
17:30Giulia Gatto-Monticone - Diāna Marcinkēviča
tenis
17:30Aponasenko/Mihail - Collins/Yudanov
tenis
17:30Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero - Rey Garcia/Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
17:30Morandais/Suresh - Parres Azcoitia/Fita Boluda
tenis
17:30Cayre/Reymond - Laurente/Lootsma
tenis
17:30Samuelsson/Frost - Mertens/Heyman
futbol
18:00NK Bedem Ivankovo - Marsonia 1909
futbol
18:00HNK Dakovo - NK Vuteks Sloga Vukovar
futbol
18:00NK Aluminij - MND Tabor Sežana
futbol
18:00Lech Poznań II - KS Polkowice
futbol
18:00Real Zaragoza II - CD Cuarte
futbol
18:00Riga - FK Ventspils
futbol
18:00NK Domzale U19 - NK Bravo U19
futbol
18:00Ruch Chorzow - Zagłębie II Lubin
futbol
18:00RiPS - FC Kuusysi Lahti
futbol
18:00FC Nyva Ternopil - Uzhorod
basketbol
18:00Ethnikos Piraeus - Ne Megaridas
basketbol
18:00Eukarpias - Aps Aias Eyosmoy
basketbol
18:00Aigaleo - Pentelis
basketbol
18:00Academic Sofia - Academic Plovdiv
basketbol
18:00WTK Anwil Włocławek - KK Cibona
tenis
18:00Kiernan/Ferrante - Reasco Gonzalez/Samudio
tenis
18:00Vladimir Tsirkin - Kirill Davydov
tenis
18:00Liam Caruana - Zachary Svajda
tenis
18:00Dalila Spiteri - Martina Trevisan
tenis
18:00Chiara Scholl - Stefania Rubini
tenis
18:00Axel Geller - Mohamed Abdel-Aziz
tenis
18:00Lisa Pigato - Lucia Bronzetti
tenis
18:00Elisabetta Cocciaretto - Alina Charaeva
tenis
18:00Eva Vedder - Andrea Gamiz
tenis
18:00Maxence Beauge - Boris Fassbender
tenis
18:00Horst Rieder - Riccardo Di Nocera
tenis
18:00Pietro Orlando Fellin - Jacopo Berrettini
tenis
18:00Victoria Ariadna Beccio - Candela Bugnon
tenis
18:00Dolores Molina Portela - Maria Paulina Perez-Garcia
tenis
18:00Jessica Plazas - Betina Buris
tenis
18:00Ronald Hohmann - Nick Hardt
tenis
18:05Sebastian Fanselow - Tadeas Paroulek
tenis
18:05Lauren Proctor - Lisa Mays
tenis
18:05Sofia Sewing - Katya Townsend
tenis
18:05Victoria Emma - Anastasia Nefedova
tenis
18:05Jessica Failla - Vanessa Ong
futbol
18:15Al-Markhiya Sports Club - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:15Al Kharaitiyat SC - Al Bidda SC
futbol
18:15Muaither SC - FC Al Shamal
futbol
18:20Al Thuqbah - Al Khaleej Khor Fakkan
futbol
18:25Al Jahra SC Kuwait - Khaitan Sporting Club
futbol
18:25Al Fahaheel - Al Salibikhaet SC
diğer
18:30Slovenya - Rusya
diğer
18:30Almanya - Slovakya
diğer
18:30Sircolo Militar U19 - Tijuca U19
futbol
18:30Al-Kawkab - Al Taqdom
futbol
18:30Atlético Ibañés - La Roda CF
futbol
18:30Al-Ittihad Bahreyn - Qalali Club
futbol
18:30Malkiya Club - Isa Town FC
futbol
18:30FK Banga Gargždai - FK Palanga
basketbol
18:30Al Ahli Manama - Al Ittihad Bahreyn
tenis
18:30Casper Ruud - Alexander Bublik
tenis
18:30Molchanov/Sitak - González/Qureshi
tenis
18:30Altuğ Çelikbilek - Ramkumar Ramanathan
tenis
18:30Quentin Halys - Arthur Rinderknech
tenis
18:30Roy Smith - Ryan Shane
tenis
18:30Sekou Bangoura - Peter Polansky
tenis
18:30Kyle Seelig - Jeffrey John Wolf
futbol
18:45Angra dos Reis Esporte Clube U20 - Clube Atlético da Barra da Tijuca U20
futbol
18:45Nova Cidade U20 - Serrano U20
futbol
18:45Sao Goncalo U20 - Serra Macaense U20
futbol
18:45Sampaio Corrêa U20 - Duque de Caxias U20
futbol
18:55Al Ain Al-Atawlah - Al-Ta'ee
futbol
19:00Wisła Płock - Legia Warsaw
futbol
19:00Teplice - FK Mladá Boleslav
futbol
19:00FC Spartak Trnava - FK Senica
futbol
19:00Notodden FK - KIL Toppfotball
futbol
19:00Aalesunds FK - KFUM
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Strømmen IF
futbol
19:00Skeid Fotball - Sogndal Fotball
futbol
19:00Ullensaker/Kisa IL - FK Jerv
futbol
19:00IK Start - Nest-Sotra Fotball
futbol
19:00Parnu JK - Helios Voru
futbol
19:00JK Narva Trans - JK Tammeka Tartu
futbol
19:00Maardu Linnameeskond - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Vasas SC - MTK Budapest
futbol
19:00CF Calamocha - CD Binéfar
futbol
19:00Kokkolan Palloseura - Nykarleby IK
futbol
19:00HNK Šibenik - NK Hrvatski Dragovoljac
futbol
19:00NK Međimurje - HNK Cibalia
futbol
19:00Onze Createurs - Stade Malien
futbol
19:00Buducnost Podgorica - Sutjeska
futbol
19:00Black Stars Basel - USC Kita
futbol
19:00Skjold U21 - FC BSF U21
basketbol
19:00Unieuro 2.015 Forli - Baltur Cento
basketbol
19:00Tofaş - Royal Halı Gaziantep
tenis
19:00Demoliner/Middelkoop - Zelenay/Sharan
tenis
19:00Lou Brouleau - Veronica Cepede Royg
tenis
19:00Benoît Paire - Richard Gasquet
tenis
19:00Boris Boronin - Vitaly Bainev
futbol
19:05Jeddah Club - Najran SC
futbol
19:05Al-Ansar Medina - Al-Bukayriyah
futbol
19:30FC Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn
futbol
19:30Arandina CF - Burgos CF
tenis
19:30Doldan/Doldan - Morales/Pitt
tenis
19:30Peter Bothwell - Connor Farren
tenis
19:30Harrison Adams - Jean Thirouin
tenis
19:30Austin Rapp - Nicolas Mejia
tenis
19:30Seone Mendez - Olga Saez Larra
tenis
19:30Guillermina Naya - Eduarda Piai
tenis
19:30Matteo Gigante - Walter Trusendi
tenis
19:30Andrea Gola - Federico Iannaccone
tenis
19:30Bortolotti/Turchetti - Borroni/Fellin
tenis
19:30Gerch/Ejupovic - Diarra/Martin
tenis
19:30Alcalde/Neagu - Ingarao/Reitano
tenis
19:30Bertuccioli/Picchione - Troicki/Tabur
tenis
19:30Besada/Moreno - Vilaro/Doria
tenis
19:30Amicuzi/Vazquez - Ganga/Lacasse
futbol
19:45Kings SC - SC Riverball
futbol
19:45Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
basketbol
19:45Kralovsti Sokoli - BC Kolín
futbol
19:55Olympiacos F.C. - Tottenham Hotspur
futbol
19:55Club Brugge K.V. - Galatasaray S.K.
futbol
19:55Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
19:55Club Brugge - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Olympiakos - Tottenham (beIN SPORTS HD 2)
diğer
20:00SOGIPA U19 - Sada Cruzeiro U19
futbol
20:00CD Lugo - SD Ponferradina
futbol
20:00SD Huesca - Albacete Balompié
futbol
20:00CF Fuenlabrada - Real Zaragoza
futbol
20:00Stal Mielec - GKS Tychy
futbol
20:00Olimpia Grudziądz - LKS Nieciecza
futbol
20:00Raufoss IL - HamKam
futbol
20:00Extension Gunners FC - Miscellaneous FC
futbol
20:00Gaborone United FC - Botsvana Defence Force XI
futbol
20:00Jwaneng Galaxy - Botswana Police XI
futbol
20:00Orapa United FC - Gilport Lions
futbol
20:00SC Schwaz - SVG Reichenau
futbol
20:00Aqvital Csakvar - Szolnoki MÁV FC
futbol
20:00Győri ETO - Nyíregyháza Spartacus FC
futbol
20:00SV Heimstetten - VfB Eichstätt
futbol
20:00TuS Marienborn - Speyer
futbol
20:00CA Fenix Pilar II - Club Almirante Brown II
futbol
20:00Siquinala - Club Xelajú MC
futbol
20:00Knattspyrnufélag Reykjavíkur U19 - Breidablik Augnablik U19
basketbol
20:00Nuwaidrad - Al Bahreyn
basketbol
20:00Galatasaray Medical Park - Türk Telekom B.K.
tenis
20:00Raja/Reyes-Varela - Granollers/Granollers
tenis
20:00James Kent Trotter - Roberto Quiroz
tenis
20:00Egor Gerasimov - Adrian Mannarino
tenis
20:00Sergey Proshin - Aleksandr Smirnov
tenis
20:00Emilio Gomez - Ben Patael
tenis
20:00González/Siljestrom - Lammons/Sancic
tenis
20:00Donald Young - Gonzalo Escobar
tenis
20:05Maria Jose Portillo Ramirez - Savannah Broadus
tenis
20:05Dasha Ivanova - Olivia Peet
tenis
20:05Alycia Parks - Gianna Pielet
tenis
20:05Akilah James - Margarita Skryabina
diğer
20:15St.Louis Cardinals - Washington Nationals
futbol
20:15Atlantis II - CLE
basketbol
20:15Bilbao Basket - FIATC Joventut Badalona
futbol
20:30Mamelodi Sundowns F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
20:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedz Legnica
futbol
20:30Hardt - 1. FC Bocholt
futbol
20:30Ehrang Pfalzel - SG Arzfeld
futbol
20:30CD Quintanar del Rey - Villacanas
futbol
20:30CD Basconia - Vitoria
futbol
20:30Sociedad Cultural Deportiva Durango - Juventud Deportiva Somorrostro
futbol
20:30Tolosa - CD Ariznabarra
futbol
20:30Metternich - Rot-Weiss Koblenz
tenis
20:30Marray/Smith - Wright/Tutu
tenis
20:30Fernando Verdasco - Filip Krajinović
diğer
21:00Hollanda - Çek Cumhuriyeti
futbol
21:00Warta Poznań - OKS Odra Opole
futbol
21:00NSÍ Runavík - KÍ Klaksvík
futbol
21:00Atletico Mineiro U20 - EC Vitoria Salvador U20
futbol
21:00Botafogo de Futebol e Regatas U20 - Chapecoense AF U20
futbol
21:00Corinthians U20 - Clube Atlético Paranaense U20
futbol
21:00Coritiba Foot Ball Club U20 - Vasco da Gama U20
futbol
21:00Santos FC U20 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
futbol
21:00Novo Horizonte U19 - Santa Cruz RS U19
futbol
21:00Azuqueca - UB Conquense
futbol
21:00CD Tarancon - CD Pedroñeras
futbol
21:00CD Puertollano - UD Almansa
futbol
21:00Utebo FC - Belchite 97
futbol
21:00Villanueva CF - CD Sariñena
futbol
21:00CD Valdefierro - Sd Borja
futbol
21:00Urduliz - Santutxu FC
futbol
21:00CD Santurtzi - Sodupe UC
futbol
21:00SD Balmaseda FC - Club Portekizete
futbol
21:00Sestao River Club - SD Deusto
futbol
21:00SD Beasain - Pasaia K.E.
futbol
21:00FC Basel II - Bavois
futbol
21:00Sant Andreu Sao Paulo - Comercial de Ribeirão Preto
futbol
21:00Figueirense II - Brusque Futebol Clube
futbol
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - C.S.D. Municipal
futbol
21:00Sao Paulo U20 - Sociedade Esportiva Palmeiras U20
futbol
21:00EC São Bernardo - Ferroviário Atlético Clube
futbol
21:00Nacional Sao Paulo - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
futbol
21:00SC Atibaia - Esporte Clube Taubaté
futbol
21:00Desportivo Brasil - Rio Claro Futebol Clube
futbol
21:00Goncalense - Campos AA
futbol
21:00Sao Goncalo E.C - Serra Macaense
futbol
21:00Nova Cidade - Serrano Petropolis
futbol
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - AD Itaborai
futbol
21:00America FutbolClub - Bonsucesso Futebol Clube
futbol
21:00Goytacaz - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Duque de Caxias Futebol Clube
futbol
21:00AS Police Bamako - AS Real Bamako
futbol
21:00Angra dos Reis Esporte Clube - Clube Atlético da Barra da Tijuca
futbol
21:00Olaria Atlético Clube - EC Tigres do Brasil
basketbol
21:00Aquila Basket Trento - Telekom Baskets Bonn
basketbol
21:00Leyma Basquet Coruna - Club Ourense Baloncesto
basketbol
21:00Reggio Emilia - Zorg en Zekerheid Leiden
tenis
21:00Martinich/Ortenzi - Bueno/Ccuno
tenis
21:00Cascino/Marchetti - Vedder/Visscher
tenis
21:00Alkio/Compson - Ponomar/Stephens
tenis
21:00Cavalle-Reimers/Payola - Bilardo/Spiteri
tenis
21:00Di Sarra/Cocciaretto - Chiesa/Von Deichmann
tenis
21:00Leykina/Poznikhirenko - Moratelli/Sabino
tenis
21:00Delai/Pigato - Carreras/Malmqvist
diğer
21:30Belçika - Sırbistan
diğer
21:30Fransa - İtalya
diğer
21:30Finlandiya - Türkiye
futbol
21:30UD Fraga - CD Robres
futbol
21:30A.S.D. Atletico Arezzo - Juventus U23
futbol
21:30Real Pilar II - Argentino de Merlo II
futbol
21:30Canedense U20 - Abadia U20
futbol
21:30Monte Cristo EC U20 - Inhumas U20
futbol
21:30CD Toledo - CD Torrijos
futbol
21:30Bragantino clube Do Para - Paysandu Sport Club
futbol
21:30Dock Sud II - Asociacion Deportiva Berazategui II
futbol
21:30Ferroviário - Uniclinic
futbol
21:30Pacajus - Horizonte FC
basketbol
21:30Baloncesto Fuenlabrada - CB Gran Canaria
basketbol
21:30Brescia - Hapoel Holon
basketbol
21:30Consultinvest VL Libertas Pesaro - Sutor Basket Montegranaro
tenis
21:30M. Redlicki/Withrow - Johnson/Johnson
tenis
21:30Alexander Erler - Mikael Torpegaard
futbol
21:45Ballymena United F.C. - Rangers U21
futbol
21:45Tiverton Town F.C. - Merthyr Town FC
futbol
21:45Edenderry Town - Killester Donnycarney
futbol
21:45Glenavon F.C. II - FC Crusaders II
futbol
21:45FC Coleraine II - Ballymena United F.C. II
futbol
21:45Glentoran Belfast United II - FC Linfield II
futbol
21:45St. Mochta's FC - Bluebell United F.C.
futbol
21:45Malahide United - Liffey Wanderers
futbol
21:45Grays Athletic F.C. - Tilbury
futbol
21:45Worksop Town F.C. - Wisbech Town FC
futbol
21:45Runcorn Town F.C. - Charnock Richard
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Manchester City
futbol
22:00Atletico Madrid - Juventus F.C.
futbol
22:00Bayer 04 Leverkusen - Lokomotiv Moskova
futbol
22:00Paris Saint-Germain F.C. - Real Madrid C.F.
futbol
22:00FC Bayern Munich - FK Crvena Zvezda
futbol
22:00GNK Dinamo Zagreb - Atalanta B.C.
futbol
22:00Deportivo de La Coruña - CD Numancia
futbol
22:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
22:00Maynooth University Town - Ballymun
futbol
22:00AD Grecia - C.S. Herediano
futbol
22:00Juventud de Las Piedras - C.A. Progreso
futbol
22:00Racing Club de Montevideo - River Plate Montevideo
futbol
22:00Liverpool Montevideo - Centro Atlético Fénix
futbol
22:00Club Almagro KF - Club Deportivo Madridejos
futbol
22:00Illescas - Albacete Balompié II
futbol
22:00Newbridge Town - Wayside Celtic
futbol
22:00Atletico Madrid - Juventus (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Manchester City (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:00Real Canoe - Club Melilla Baloncesto
tenis
22:00Walkow/Drzewiecki - Johnson/Whitehouse
tenis
22:05Dalayna Hewitt - Gracie Epps
tenis
22:05Aneta Laboutkova - Jessica Livianu
diğer
22:10Colorado Rockies - New York Mets
futbol
22:15Fylkir - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
22:30Fortaleza Zipaquira - Valledupar F.C.
futbol
22:30Deportivo Petare - Caracas
futbol
22:30Atlético Venezuela - Estudiantes De Caracas
futbol
22:30Sporting U19 - Vitória Setubal F.C. U19
tenis
22:30Sumit Sarkar - Oliver Crawford
tenis
22:30Ricardo Rodriguez - Govind Nanda
diğer
22:37Oakland Athletics - Kansas City Royals
diğer
22:40Arizona Diamondbacks - Miami Marlins
futbol
23:00Barranquilla F.C. - Tigres Futbol Club
futbol
23:00Carabobo FC - Atletico Furrial
futbol
23:00Deportivo La Guaira - Gran Valencia FC
futbol
23:00Estudiantes de Mérida - Atlético El Vigía
futbol
23:00Lala - Angostura FC
futbol
23:00Deportivo Lara - Llaneros
futbol
23:00Portuguesa - Trujillanos
futbol
23:00Juventus FC Managua - Real Estelí F.C.
futbol
23:00Fram Reykjavík U19 - Grotta Kria U19
futbol
23:00Caledonia AIA - Defence Force FC
tenis
23:00Cash/Mcnally - Novikov/Hach Verdugo
tenis
23:00Kwiatkowski/Polansky - Broady/Gomez-Herrera
futbol
23:30Deportivo Guastatoya - Antigua GFC
futbol
00:00Universidad de Kosta Rika - San Carlos
futbol
00:00Aragua - Yaracuy
futbol
00:00Monagas SC - Dynamo Puerto
futbol
00:00Zamora - Hermanos Colmenares
futbol
00:00C.D. Marathón - C.D. Real Sociedad Tocoa
futbol
03:30Corinthians - Independiente DV (S SPORT HD)
futbol
19:55Getafe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Basel - Krasnodar (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55E.Frankfurt - Arsenal (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:55PSV - Sporting Lisbon (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
20:30Anadolu Efes - Zadar (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Slovan Bratislava - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Roma - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester Utd - Astana (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
03:30Colon - Atletico Mineiro (S SPORT HD)
futbol
19:00BB Erzurumspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Göztepe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Southampton - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Leicester - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
15:00Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Osmanlıspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
16:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Everton - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
18:00Anadolu Efes - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Giresunspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00West Ham - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)